Dekoratívne povrchy

  • Dodávateľ RASKY
  • Materiál ručne miešaný

Realizácia dekoratívnych povrchov

@Autorská výroba RASKY

Vytvorili sme vlastný systém úpravy povrchu stien a iných materiálov spojením stavebných a špeciálnych maliarskych techník. Preniesli sme technológiu diela z plátna na iný povrch, preto je každá realizácia originálna a nie je možné ju kopírovať.

Paleta farebného prevedenia je totožná s globálne používaným vzorkovníkom farieb. Kombinácia 1920 odtieňov základnej farby, minimálne 10 druhov tónovacích lazúr a viac ako 80 spôsobov vytvorenia štruktúry, zaručujú neskutočne širokú škálu možného prevedenia efektov. Vzhľad navrhujeme na mieru pre daný interiér.

Povrchy upravené touto technológiou sú plne umývateľné a vysoko oteruvzdorné. Sú vhodné preto do každého priestoru a aj tam, kde sa očakáva vysoká vlhkosť a zaťaženie. Najčastejšie ich aplikujeme na krby, kuchynské zásteny, obývačkové steny alebo na tie prvky interiéru, ktoré sa majú stať jeho dominantou.

DEKORATÍVNE OMIETKY


od 26 €/m2

príprava podkladu penetráciou a štruktúrou dekoratívne maľovanie dekoratívne efektovanie fixácia povrchu zakrývacie a olepovacie práce autorské paketovanie