Dizajnová výroba

  • Dodávateľ RASKY
  • Materiál ručná výroba

Realizácia dizajnových doplnkov

@Ručná výroba RASKY

Originálne doplnky do bytu zaujmú na prvý pohľad a dodajú vášmu interiéru svieži nádych a autentickosť. Neviete nájsť vysnívaný kúsok v obchode alebo sa nevyrába v želanej farbe. Zdedili ste retro nábytok, ktorý milujete, ale jeho materiál už nezapadá do súčasných potrieb. Alebo ste vymysleli niečo vlastné, len neviete ako to urobiť. Je mnoho dôvodov prečo siahame po výrobe na mieru. Ručná práca má svoje čaro a nevyčísliteľnú hodnotu. Zanechávame vám kúsok seba a veríme, že vám naše výrobky budú slúžiť dlho a dobre.

Nelimitujeme sa ponukou trhu a vyrábame na mieru rôzne interiérové zariadenie. Od zrkadiel, svietidiel až po kvetináče, či vázy. Návrh doplnku vychádza z materiálového a štýlového riešenia interiéru, pre ktorý daný doplnok tvoríme. Pridávame a meníme materiál, povrch alebo meníme jeho funkciu. Z mnohých dizajnov vznikli série, čím sme prepojili celý interiér.

DIZAJNOVÉ DOPLNKY


individuálne €

návrh a výroba svietidiel návrh a výroba zrkadiel návrh a výroba doplnkov renovácia nábytku návrh a výroba umeleckých diel